Her şey
bir hayalle başlar

Bizim için olmazsa olmaz dediğimiz, zamanında ve pratik çözümler, müşteri iletişimi, günümüz trendleri ve teknolojilerini kullanarak yenilikçi ve ölçümlenebilir dijital pazarlama çözümleri üreterek, geliştirdiğimiz projelerle markanızın hedeflediğiniz değere ulaşması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmektir.

Farklı Bir Fikir, bir hayalle başlayan serüvende markaların ihtiyaçlarına çözüm bulmak ve hedef kitlelerine istenilen şekilde ulaşmak amacıyla kurulmuş bir kreatif tasarım ve dijital medya ajansıdır. 

Farklı fikirleri, sektörel tecrübesi ve profesyonellikle birleştirmiş olan ajansımız, çalışmalarında hızlı, pratik ve yaratıcı olmayı ilke edinmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlar, tüm süreci planlar, projelendirir, yönetir ve kreatif bir şekilde tasarlayarak teslim eder.

Markanızın geleceğini görür, hayallerinizin gerçekleşmesine katkı sunarız. Logonuzu çizer, görsel kimliğinizi oluşturur, strateji ve marka konumlandırmanızı planlar, sosyal medyanızı yönetir, web sitenizi tasarlarız.

Omuz omuza çalışmaktan, birlikte düşünmekten, farklı fikirlerin uygulanmasından,  müşteri – ajans ilişkisinden öte aile olmaktan hoşlanırız.

Her zaman söylediğimiz gibi “Farklı Fikirlerden Değerli Markalar Doğar” bundan eminiz.

Vizyonumuz

Görsel tasarım konusunda efektif ve yaratıcı çözümler sunan Farklı Bir Fikir; Genç ve dinamik kadromuz üst düzey tasarım stüdyolarında hayata geçirilen görsel tasarım projeleri, kurumsal bütünlüğü sağlayacak şekilde kurgulanır ve alanında fark yaratarak başarıya ulaşır.

Misyonumuz

Bir hayalle başlayan hikayemiz, kurumsal bütünlüğü esas alan iletişim tasarımlarıyla, çözüm ortağı olduğu markalar için katma değer yaratmaya ve sürekli değişen , gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek maksimum verim alınmasını sağlamaya çalışmaktır.​

0 +
Kurumsal Kimlik
0 +
Logo Tasarımı
0 +
Web Tasarımı
0 +
Mutlu Müşteri
Yaratıcı Ekibimiz

"Sevgi paylaştıkça güzeldir" anlayışı ile hareket eden bir ekibimiz var. Doğadaki tüm canlıların yaşamların saygı duyuyoruz. Fikri Atölyesi'nde yapılan her işin bedelinden belirli bir oran her ay sokak hayvanlarının bakım ve beslenmesine ayrılıyor. Farklı Bir Fikir Reklam Ajansı olarak, Hayvanların, daha refah bir ortamda yaşamaları için beslenmesi, bakımı, korunması, tedavisi ve yasal haklarının savunulmasına yönelik doğrudan veya dolaylı çalışmalar yapmaktayız. Bizimle yaptığınız her işinizde sokak hayvanlarına destek vermiş olduğunu asla unutmayınız!

Müşteriler ve Görüşleri

Müşterilerimiz bizi seviyor! Ama sadece sözümüze inanmayın yorumları okuyun!
Markalarımızın durumu 'Farklı Bir Fikir öncesi ve sonrası' diye ayırmak mümkün. Yapılan her iş özenli ve memnun edicidir.
Güzel SÜSLÜ / Süslü Kuyumcu
Farklı Bir Fikir ile yıllardır çalışıyoruz. Genç ve o dinamik ekibi ile her işi zamanında teslim ederler ve her işe ilk işleri gibi özenirler.
Murat Dönmez / Maltepe Demir
Logodan web sitesine, kartvizitten kataloğa her işimizde sonuca mükemmellik katılarak teslim edilmiştir. İyi ki varsınız!
Saro REİZYAN / Özselin Delikli Sac
Sosyal medya ve danışmanlık hizmeti aldığımız Farklı Bir Fikir sayesinde bir çok sorundan uzağız. Teşekkürler Farklı Bir Fikir.
Serkan GÜNDÜZ / Magic Akademi
Farklı Bir Fikir her şeyden önce yol göstericidir. Farklı fikirler ise her zaman ihtiyaçtır. İhtiyacımız olanı aldık. Bundan sonra da almaya devam edeceğiz.
Hakan TOPÇU / Topçu Kalıp
Alışkanlıkları terk etmek zordur. Farklı bir fikir ile tanıştıktan sonra zoru aşmanın kolaylıklarını gördük.
Yetkin AKDAĞ / TekPres