Farklı fikirlerden
değerli markalar doğar

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz firmalar ile adım adım ilerleyen yaklaşımlar izleyerek, yapılan çalışmaları müşterilerimizin benimsemesini sağlamayı ön planda tutarız. Çalıştığımız müşterileri iş ortağı olarak benimseyip projelerin başarısını daima ön planda tutar, kalıcı başarıyı elde edene kadar birlikte çalışmayı hedefleriz.
Firmanın markalaşma süreci, kurumsal kimlik ve reklam çalışmalarının yanı sıra sunacağımız diğer hizmetlerimiz ile birleşince tek elden çıkan bir dev gibi oluyor. Tek elde toplanan çalışmalar ile sizlerde kontrolünü tek bir firma üzerinden yapmanın faydasını da görüyorsunuz.

Marka Danışmanlığı​

Markalaşma hedefindeki firma, kurum ya da kuruluşlara profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Geleneksel reklam danışmanlığının yanı sıra; firmaların kurumsal yapısına değer katacak çalışmalar için farklı fikirler sunmaktayız.

Marka ismi süreci, isim oluşturmakla başlamaz. Oluşturulacak marka ismiyle ilgili kavramsal çalışmaların yapılmasıyla ve araştırmalarla başlar. Marka isminin başarı oranında belirleyici rolleri bulunmaktadır. Doğru bir isim, bir markanın en değerli varlığıdır. Farklı Bir Fikir marka konusundaki uzmanlığı ile iyi bir marka adının nelere sahip olması gerektiğini bilir ve markanıza doğru ismi koyarak markalaşmanıza yardımcı olur.

Marka yapma aşaması, yeni doğacak bir yatırımın en önemli aşamasıdır. İyi bir marka, çok ilgili kavramsal çalışmaların yapılmasıyla ve araştırmalarla başlar. Marka isminin başarı iyi bir marka adı, çok iyi bir marka stratejisi ve çok iyi planlanmış yol haritasıyla profesyonel oranında belirleyici rolleri bulunmaktadır. Doğru bir isim, bir markanın en değerli bir ekip ile oluşturulur. Farklı Bir Fikir bütünüyle oluşturduğu yeni markalar bir birinden çok varlığıdır. Farklı Bir Fikir marka konusundaki uzmanlığı ile iyi bir marka adının nelere sahip olması gerektiğini bilir ve markanıza doğru ismi koyarak markalaşmanıza yardımcı olur.

Marka kimliği hazırlama süreci insanın dünyayı büyük oranda görsel olarak neticesinde görsel bir temele dayanır. Ancak markanın işitsel, dokunsal ve kokusal anlamda kimlik unsurlarının da tasarlanması gerekebilir. Önce iç görüsel ve kavramsal daha sonra görselleştirme aşaması ile markanız ile ilgili tüketiciye vermek istediğiniz mesaj doğru planlama ile ulaştırıp markanızı akıllara kazırız.

Marka yönetimi uzun dönemli bir hizmet modelidir. Pek çok durumda marka yönetimi hizmeti, hazırlanan markanın geliştirilmesi aşamasında tercih edilir. Bu nedenle marka danışmanlığı gibi hizmetler sonrasında devreye girer. Marka stratejilerinizi anlaşılır dokümanlara dönüştürürüz. Pazarlama ekipleriniz ve ajanslarınız için stratejisi sağlam brief dokümanları hazırlarız.

Birden fazla markanın aynı aile içerisindeki ilişkisinin, konumunun ve ayrışma-benzeşme noktalarının belirlenmesi için çok markalı şirketlere yönelik bir marka danışmanlığı modülüdür. Markalar Aynı alanda faaliyet gösteriyorlarsa markaların bir birlerine göre konumlarının ve pazardaki yerlerinin belirlenmesi ile devam etmektedir.

Tüm pazarlama faaliyetlerini işin uzmanına bırakmak isteyenler ya da pazarlama departmanına profesyonel destek arayanlar için uzun dönemli bir marka danışmanlığı modülüdür. Markanın kendi özelliklerinin analiz edilmesi, gibi markanız için önem taşıyan, marka değerinizi belirleyecek ve marka stratejinizi buna göre belirleyeceğiz.

Birlikte Harika İşler Yapmak için TEKLİF AL

Farklı Bir Fikir olarak tasarım ve yazılımı birbirinden ayırmadık ama her birine ayrı ayrı değer kattık, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ve iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.