Hayallerin ötesine
bir yolculuk

Markanızın sektörde öne çıkabilmesi için kaliteli tanıtım videolarına, fotoğraflara ve bunları hedef kitlenize ulaştıracak sosyal medya kanallarına sahip olmanız şart. Sosyal medyada hesaplarınızın olması ve düzenli paylaşım yapmanız yetmez. Takipçilerinizin dikkatini çekmeli; düşünsel, videolarınızla görsel ve duysal duyularına hitap etmelisiniz.

Tanıtım Filmi

Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir. Firma, marka, hizmet, fabrika, ürünleriniz için yaratıcı tanıtım filmleri çekiyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Reklam fotoğrafçılığı üzerine uzmanlaşmış ve sanayi, yemek, mücevher, vb. sektörlere hizmet vermiş Farklı Bir Fikir profesyonel çözüm ortakları fotoğrafçılar, rötuşçular, tasarımcılar oluşan bir ekip bulundurmaktadır. Ön plana çıkarmak istediğiniz işinizi en iyi şekilde fotoğraflıyor ve göz alıcı bir şekilde sunuyoruz.

Birlikte Harika İşler Yapmak için TEKLİF AL

Farklı Bir Fikir olarak tasarım ve yazılımı birbirinden ayırmadık ama her birine ayrı ayrı değer kattık, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ve iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.